PRAHA 6, ŘEPY

Projekt Bytový dům Hofbauerova v Řepích hrdě nese název ulice, na které se bude přímo nacházet. V přímém sousedství bytového domu je k dispozici např. prodejna potravin, restaurace, květinářství a další služby. Pro vzdělávání dětí a využití jejich volného času je na výběr Základní umělecká škola Blatiny, Základní škola Jana Wericha, Mateřská škola Pastelka, Školička a jesle Rozmarýnek – vše v docházkové vzdálenosti.

ADRESA PROJEKTU

ul. Hofbauerova
Praha 17 – Řepy
163 00

MHD

Autobus č. 164, 225 – zastávka Za Slánskou silnicí
Tramvaj č. 4, 9, 10, 16, 98, 99 – zastávka Blatiny
Metro B Zličín – 14 minut tramvají

GPS

50° 06' 94.494 N"
14° 30' 33.978" E

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Pražská část Řepy nabízí pohodlné dopravní spojení s centrem města i s okolím. Veřejnou dopravu pro městskou část zajišťují četné spoje tramvají. Na tramvajové spoje navazují autobusové linky, které zajišťují spojení do míst, kam nevedou koleje, zejména směrem k metru B, směrem k Břevnovu a dále na metro k Dejvické. Do budoucna se uvažuje o prodloužení linky metra A ze stanice Dejvická do Řep a na Zličín k lince B. Poblíž konečné tramvaje je také vlakové nádraží Praha – Řepy. Na pražský městský okruh se dostanete za pár minut jízdy autem.

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

V docházkové vzdálenosti se nacházejí parky, které nabízejí řadu příležitostí pro sportovní vyžití a odpočinek dětí i dospělých. K dispozici je zde několik dětských hřišť, moderní sportovní areál s plaveckým bazénem a skateparkem, nedaleko je i nově zbudovaná BMX dráha, venkovní posilovna. Četná pikniková místa a dominanta lesoparku Řepy rozhledna s tobogánem. Zasportovat si můžete v kvalitním fitness, cyklisty potěší nedaleký bikepark. Za zábavou se můžete vydat do 20 minut vzdáleného nákupního centra Metropole Zličín.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Projekt Bytový dům Hofbauerova nabízí díky své poloze komplexní občanskou vybavenost. Rodiče potěší docházková vzdálenost do mateřské i základní školy Jana Wericha, nedaleko je také gymnázium a několik dětských hřišť. V blízkém okolí se nachází restaurace i bary, na nákup se můžete vydat do jednoho z nedalekých supermarketů, kde naleznete také poštu, drogerii, lékárnu či cukrárnu.

Top